Gå til innhold Gå til navigasjon

Vurderere i regionen

Publisert:  Av: Elisabeth Fossum

Grunnskolene

Merethe Rosnes Engelsen, avdelingsleder Frogner skole og kultursenter                                                                                            

merethe.engelsen@sorum.kommune.no , 63869504 

 

Gro Bakseter, rektor Vesterskaun skole,

gro.bakseter@sorum.kommune.no, 63869301

 

Kari Høgenes,

virksomhetsleder Setskog oppvekstsenter

kari.hogenes@ahk.no , 67205950

 

Trude Husøy Malnes, avdelingsleder Nordby skole, trude.husoy.malnes@ralingen.kommune.no , 64804044

 

Elisabeth Fossum, regionskoordinator

elisabeth.fossum@ahk.no , 67205230/98092979

 

Svein Gullerud, rektor Dalen skole,
svein.gullerud@fet.kommune.no, 63888200.

 

Torun H Skrimstad, rektor Hovinhøgda skole

torun.h.skrimstad@fet.kommune.no , 63882770

 

Barnehager

Heidi Cecilie Gilje, virksomhetsleder Aursmoen barnehage

heidi.cecilie.gilje@ahk.no, 67205920

 

Hilde Torre, virksomhetsleder Burholtoppen barnehage

hilde.torre@ahk.no, 67205934

 

Lillian Nybråten, virksomhetsleder  Nordli barnehage

lillian.nybraaten@sorum.kommune.no, 63869018

 

Elin Asbjørnsøn, konsulent Sørum kommune

elin.asbjornson@sorum.kommune.no

 

Elisabeth Fossum, regionskoordinator

elisabeth.fossum@ahk.no , 67205230/98092979