Gå til innhold Gå til navigasjon

Kontakt oss

Publisert:  Av: lmmoen

Slik finner du oss

Besøksadresse skole: Nordre Mangen vei 27, 1930 Aurskog

Hvis du kommer fra Aurskog, kjører du mot Bjørkelangen, og omvendt. Etter ca. 5 km kommer du til en avkjøring med et skilt som viser til Stangeskovene. Hvis du kommer fra Aurskog er avkjøringen til venstre, og fra Bjørkelangen til høyre. Følg veien et par kilometer til du kommer til et kryss. Følg skiltet "Stangeskovene" og ta til venstre. Deretter er det første vei til høyre i neste kryss. Etter et par hundre meter er du fremme ved parkeringsplassen til Haneborg skole.

•GPS posisjon: 59 grader 55 minutter og 40 sekunder nord, 11 grader 32 minutter og 35 sekunder øst.

Kontor skole

Kontoret er åpent på hverdager: 08.00-15.00
Sentralbord: 67 20 53 45
Faks: 67 20 53 55

SFO

Besøksadresse: Nordre Mangen vei 31, 1930 Aurskog
Telefon: 67 20 53 54

Ansatte


Rektor Thor Lindberg e-post: thor.lindberg@ahk.no
Undervisningsinspektør Tone Brekken e-post: tone.brekken@ahk.no
Sekretær Lena M. Moen (man., tirs., tors., fre.) e-post: lena.marie.moen@ahk.no
Fagansvarlig SFO Oddveig Hedum e-post: oddveig.hedum@ahk.no

Kontaktlærere 2018/2019

1. klasse
Lill Kristin Langstad
E-post: lill.kristin.langstad@ahk.no

2. klasse  
Mina Labråten 
E-post:  mina.emilie.labraten@ahk.no

3. klasse  
Malin Pålerud
E-post: malin.palerud@ahk.no

4. klasse
Elin Andersen
E-post: elin.andersen@ahk.no

5. klasse 
May-Hege Hafne
E-post: may-hege.hafne@ahk.no

6. klasse 
Lars Edvardsen Flateby
E-post: lars.edvardsen.flateby@ahk.no

7. klasse
Heidi Nilsen Martinsen
E-post: heidi.martinsen@ahk.no

Velkomstklasse
Anne Øversveen Nordli
E-post: anne.oversveen.nordli@ahk.no

Birgit Iselin Skaug
E-post: birgit.iselin.skaug@ahk.no

Indre Mockute
E-post: indre.mockute@ahk.no

Thea Ringerike
E-post: thea.ringerike@ahk.no

Annet pedagogisk personale:

Bente S. Hagen 
E-post:  bente.satra.hagen@ahk.no

Jenny Helene Hagen (permisjon til juni 2019)
E-post: jenny.helene.hagen@ahk.no

Thea Ringerike
E-post: thea.ringerike@ahk.no

Jørn Grimstad
E-post: jorn.grimstad@ahk.no

Elevassistenter skole og SFO:

Ragnhild Hinnaland Bjørneng - barne- og ungdomsarbeider
E-post: ragnhild.hinnaland.bjørneng@ahk.no

Arne Daniel Martila Fallet - barne- og ungdomsarbeider
E-post: arne.daniel.fallet@ahk.no

Torill Harlem
E-post torill.harlem@ahk.no

Inger Holmen - barne- og ungdomsarbeider
E-post: inger.marie.holmen@ahk.no

Bente Nygaard - barne- og ungdomsarbeider (ansvarlig SFO tors/fre)
E-post: bente.nygaard@ahk.no